„Wokół morze ludzi, a ja sam na sam z Bogiem” – Wieczór Uwielbienia na Festiwalu Życia 2023

Published On: 26 maja, 20230

Modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu, skupienie, uwielbienie, wspólnota… Wyjątkowy wieczór, podczas którego na scenie w blasku reflektorów stanie tylko Jezus!
START: piątek, 7 lipca o 20:30!

Dla wielu uczestników Festiwalu Życia piątkowy Wieczór Uwielbienia jest najgłębszym i najbardziej pamiętnym momentem całego tygodnia.

Dla mnie najgłębszym przeżyciem był Wieczór Uwielbienia, kiedy wokół mnie było mnóstwo ludzi, a ja czułam się, jakbym była sam na sam z Bogiem – mówiła rok temu Emilia z Koszęcina, podsumowując ubiegłoroczny festiwal.

– Uważam, że udział w Festiwalu Życia może otworzyć oczy tym, którzy myślą, że już nie ma młodzieży, która chce angażować się w religijne wydarzenia. Najlepszym momentem był Wieczór Uwielbienia, był naprawdę zachwycający! – przekonywała Monika z Brukseli.

Wieczór Uwielbienia poprowadzą o. Dominik Ochlak OMI – misjonarz oblat z Kokotka oraz ks. Marek Ludwig – wikariusz z parafii św. Jacka w Gliwicach. Będziemy oddawać chwałę Najwyższemu przy muzyce w wykonaniu naszego zespołu festiwalowego 3 Dni 3 Noce.

Ważne! Sam koncert uwielbienia jest wydarzeniem otwartym o charakterze modlitewnym – wstęp jest bezpłatny, nie są wymagane wejściówki!

Zobacz jak było w poprzednich latach: