Buduj z nami wspólnotę Festiwalu Życia – zostań animatorem grupy dzielenia!

Published On: 29 lutego, 20240

Podobnie jak w ubiegłym roku, podczas Festiwalu Życia chcemy stworzyć przestrzeń do większej integracji i rozwoju. Jeśli tylko chcesz, będziesz mieć możliwość dołączenia do małej grupy, by w dobrej atmosferze i poczuciu wspólnoty wymieniać się doświadczeniami oraz pogłębiać treści przeżywane na festiwalu.

Grupy te będą mieszane między miastami i parafiami, żebyśmy mogli lepiej poznać siebie nawzajem. Dlatego przy rejestracji, w dniu rozpoczęcia festiwalu, otrzymasz numer grupy, w której będziesz spotykać się każdego dnia. Będzie też możliwość dołączenia do grupy, jeśli przyjedziesz później.

Tak, Ty!

Aby te grupy mogły zaistnieć, potrzebujemy animatorów, którzy poprowadzą spotkania i rozmowy. Do tej posługi zapraszamy Ciebie!

Chcemy mieć jednak pewność, że to dla Ciebie właściwy czas na tę posługę, dlatego poszukujemy osób, które mają już doświadczenie w pełnieniu takiej posługi w swojej wspólnocie lub brały udział w Młodzieżowej Szkole Animatora bądź innym rodzaju szkolenia animatorskiego. Poproś swojego duszpasterza/opiekuna wspólnoty/lidera o pisemną rekomendację.

Podczas Festiwalu Życia nie będziesz sam – animatorzy grup dzielenia będą mieć swoich opiekunów. 

Aby dołączyć do grona animatorów:

  1. wypełnij formularz zgłoszeniowy [KLIKNIJ TUTAJ]
  2. obejrzyj film szkoleniowy, który prześlemy po wypełnieniu formularza,
  3. pierwszego dnia festiwalu przyjedź nieco wcześniej, aby spotkać się na żywo z organizatorami.

Uwaga: animatorem mogą zostać wyłącznie zarejestrowani uczestnicy Festiwalu Życia! Zanim zgłosisz się do grona animatorów, kup bilet na Festiwal Życia!