Co będzie się działo na Festiwalu Życia 2024?

Published On: 1 marca, 20240

Poniedziałek, 8 lipca

Impreza integracyjna

Kup bilet jednodniowy
Kup bilet wieczorny

Po wielu tygodniach i miesiącach wyczekiwania wreszcie nastał ten moment – jesteś na Festiwalu Życia w Kokotku! Przed Tobą cały niesamowity tydzień! Chcesz zacząć go z przytupem? Najlepiej zrobisz to na imprezie integracyjnej!

@festiwal_zycia

To nasz nieoficjalny hymn!!! 🫶💙 Festiwal Życia 2024 od 8 do 24 lipca. Zarejestruj się, już teraz! 🤝 #festiwalzycia #kokotek #holidays #danzakuduro #party #zabawa

♬ dźwięk oryginalny – Festiwal Życia w Kokotku

To będzie szalona zabawa, w której weźmie udział cały festiwalowy tłum. Ale wystarczy kilka rundek belgijki, by poznać ich wszystkich! Za konsolą stanie DJ Tomek Cichy, który rozgrzeje atmosferę swoimi hitami i nieoficjalnymi hymnami Festiwalu Życia. My też nie możemy się już doczekać, żeby je usłyszeć!

Wtorek, 9 lipca

Konferencja: Agata Rujner i s. Ludmiła Świerczyna

Kup bilet jednodniowy

Agata Rujner – doktor teologii moralnej. Wykłada w Akademii Katolickiej w Warszawie. Jest autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. W mediach społecznościowych prowadzi kanał „Prawie morały”, gdzie w prosty sposób dzieli się nauczaniem Kościoła i własnym świadectwem wiary. Jej artykuły można przeczytać również na portalu niniwa.pl.

S. Ludmiła Świerczyna USJK – urszulanka Serca Jezusa Konającego, pedagog, teolog. Pracuje w Akademii Katolickiej w Warszawie. Prowadzi kanał @siostrael na Instagramie, gdzie pokazuje, jak żyć z Bogiem w codzienności, dzieląc się Słowem Bożym w windzie. Otwarta na ludzi, dialog i media. Swoim życiem i świadectwem inspiruje innych do poznawania Boga i Jego miłości.

Koncert: niemaGOtu

Kup bilet jednodniowy
Kup bilet wieczorny

niemaGOtu to jeden z najbardziej popularnych zespołów na polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej. Został założony w 2015 roku przez grupę przyjaciół, którzy stworzyli hymn Światowych Dni Młodzieży w Krakowie – „Błogosławieni miłosierni”. Od tego czasu zespół nieustannie się rozwija, nagrywa płyty, koncertuje i bierze udział w różnych inicjatywach ewangelizacyjnych. Ich styl muzyczny jest zróżnicowany i czerpie z wielu gatunków, od folku po pop. niemaGOtu to nie tylko muzyka, ale także świadectwo, modlitwa i wspólnota.

Środa, 10 lipca

Konferencja: o. Tomasz Nowak OP

Kup bilet jednodniowy

O. Tomasz Nowak OP – dominikanin, kapłan, znany i ceniony rekolekcjonista oraz wędrowny (i internetowy) kaznodzieja, autor książek i audiobooków, duszpasterz Ogólnopolskiego Spotkania Młodych LEDNICA2000. Prowadzi własny kanał Strefa Wodza na YouTube, gdzie dzieli się swoim świadectwem, przemyśleniami i humorem. Nieskrywany fan Kokotka i Festiwalu Życia!

Koncert: Siewcy Lednicy

Kup bilet jednodniowy
Kup bilet wieczorny

Siewcy Lednicy to zespół muzyczny, który łączy w sobie modlitwę, energię, muzykę, śpiew i taniec! Powstał w 2000 roku z inicjatywy o. Jana Góry OP, aby służyć spotkaniom młodzieży na Polach Lednickich. Ich piosenki nawiązują do tematów lednickich, słów Jana Pawła II, Pisma Świętego i codzienności wierzącego człowieka. Siewcy Lednicy czerpią inspirację z różnych gatunków muzycznych – od folku po reggae i pop. Zespół składa się z kilku muzyków i wokalistów, którzy dzielą się radością wiary na koncertach w Polsce i za granicą.

Czwartek, 11 lipca

Konferencja: ks. Tomasz Trzaska

Kup bilet jednodniowy

Ks. Tomasz Trzaska – kapłan diecezji łomżyńskiej, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej, dziennikarz i suicydolog.

Ekspert w zakresie działań na rzecz zapobiegania zachowaniom samobójczym. Prowadzi szkolenia z zakresu pomocy osobom w kryzysie skierowane do rodziców, pedagogów i duchownych, a także edukuje dziennikarzy, jak informować o działaniach samobójczych. Członek zespołu „Życie warte jest rozmowy”.

Jest również zaangażowany w upamiętnianie żołnierzy podziemia niepodległościowego po II wojnie światowej, jest kapelanem Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL.

W mediach społecznościowych prowadzi konta na Facebooku i Instagramie, gdzie dzieli się swoją wiedzą i pasją.

Bieg Festiwalowicza
Zapisy tylko dla uczestników Festiwalu Życia

Jeśli lubisz wyzwania i przygodę, a przy tym nie boisz się „nieco” ubrudzić, to Bieg Festiwalowicza jest dla Ciebie! Trasa pełna przeszkód i pułapek sprawdzi Twoją kondycję, zręczność i odwagę. Wskoczysz do stawu, pobiegniesz przez błoto, las, piasek i rowy. Prześlizgniesz się przez przepusty drogowe, przeskoczysz przez wystające korzenie i powalone pnie drzew. A na mecie czeka na Ciebie szalona impreza w wodzie oraz splendor i sława!

Możesz biec sam, w parach lub w grupach. Możesz też wystartować w oryginalnym przebraniu, żeby dodać sobie i innym humoru!

Piątek, 12 lipca

Konferencja: s.M. Kamiliana Szymura i br. Kryspin Maćczak OFM

Kup bilet jednodniowy

s. M. Kamiliana Szymura – ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. Obecnie mieszka w Katowicach-Panewnikach, gdzie posługuje w duszpasterstwie młodzieżowym – w social mediach pod nazwą Służebniczki Młodym. Teolog, gościnnie można jej posłuchać na kanale Święty Monitor, gdzie bierze udział w akcji #swieteSlowa, rozważając niedzielną Ewangelię.

br. Kryspin Maćczak OFM – franciszkanin, duszpasterz i dyrektor Franciszkańskiego Centrum Młodzieżowo-Powołaniowego „Trzej Towarzysze” w Chorzowie, prowincjalny animator duszpasterstwa powołań, duszpasterz Wspólnoty i Szkoły Nowej Ewangelizacji „Zacheusz”. Na Festiwalu Życia zaangażowany w tworzenie Strefy Chilloutu.

Wieczór uwielbienia
Wstęp wolny

To prawdopodobnie najgłębsze doświadczenie religijne, jakie czeka na Ciebie na Festiwalu Życia w Kokotku. To czas, kiedy możesz poczuć obecność i miłość Boga wśród tysięcy innych ludzi, którzy tak jak Ty pragną Go spotkać, a jednocześnie – kiedy możesz być z Nim sam na sam, wsłuchać się w Jego głos i wychwalać Go swoim śpiewem.

Wieczór uwielbienia poprowadzą znany i ceniony ewangelizator Marcin Zieliński oraz festiwalowy zespół 3 Dni 3 Noce. Razem stworzą niezapomnianą atmosferę modlitwy i uwielbienia. Nie przegap tej okazji!

Sobota, 13 lipca

Konferencja: Edyta i Łukasz Golcowie

Kup bilet jednodniowy

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych małżeństw w Polsce wygłosi konferencję na Festiwalu Życia! Członkowie hiperenergetycznej, bodaj najpopularniejszej kapeli góralskiej wszech czasów – Colec uOrkiestra – którzy gościli już w Kokotku na koncercie w 2021 roku, tym razem ponownie staną przed mikrofonem na festiwalowej scenie, tyle że w innej roli. Spodziewamy się mocnego i szczerego świadectwa!

Do Kokotka wróć!

Koncert: Mesajah

Kup bilet jednodniowy
Kup bilet wieczorny

Mesajah to polski muzyk reggae o peruwiańsko-wschodnich korzeniach, znany z takich hitów jak „Każdego dnia”, „Szukając szczęścia”, „Ludzie prości” czy „Lepsza połowa”. Nagrywał we współpracy m.in. z Kamilem Bednarkiem czy Grubsonem. Angażuje się także społecznie i charytatywnie. Mesajah to artysta, który swoją muzyką i słowem przekazuje pozytywne wartości, takie jak miłość, pokój, wolność i szacunek.

Koncert: C-BooL

Kup bilet jednodniowy
Kup bilet wieczorny

C-BooL to polski DJ i producent muzyczny, który od ponad 20 lat podbija scenę klubową swoimi energetycznymi i melodyjnymi hitami. Jego utwory, takie jak „DJ Is Your Second Name”, „Wonderland”, „Golden Rules” czy „Never Go Away” zdobyły miliony odtworzeń w serwisach streamingowych.

C-BooL nie tylko tworzy muzykę, ale także ją prezentuje na żywo, występując w renomowanych klubach i na festiwalach. Jego pasja, talent i doświadczenie sprawiają, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystów na rynku muzycznym. Jego koncerty to gwarancja niezapomnianej imprezy i świetnej zabawy!

Niedziela, 14 lipca

Kup bilet jednodniowy

Świadectwa, uroczysta Msza Święta i zakończenie.


Zobacz również:

Karnet 7-dniowy (uczestnik indywidualny)

Karnet 7-dniowy (grupa)

Karnet weekendowy