Warsztaty muzyczne z zespołem 3 Dni 3 Noce

Published On: 23 stycznia, 20240

Festiwalowe ostatki w Kokotku? W ostatni weekend przed Wielkim Postem (10–11 lutego) zapraszamy na wyjątkowe warsztaty muzyczne z zespołem 3 Dni 3 Noce, który animuje muzycznie Festiwal Życia.

To niepowtarzalna okazja, by wraz z twórcami i wykonawcami nauczyć się śpiewać/grać utwory, które kojarzycie z kolejnych edycji Festiwalu Życia! Warsztaty odbędą się oddzielnie w części wokalnej i instrumentalnej, a zakończymy je wspólnym graniem podczas Mszy Świętej.

Tematyka tegorocznej edycji warsztatów skupi się szczególnie na pieśniach liturgicznych w aranżacjach zespołu 3 Dni 3 Noce. Dzięki temu możesz poznać od kuchni tajniki oryginalnych opracowań, a następnie wykorzystać je w swojej scholi czy wspólnocie.

Warsztaty wokalne poprowadzą Agata Mucha i Karol Makowski. Poruszą tematy związane z teoretycznymi podstawami wokalnymi, pokażą Wam ćwiczenia oddechowe i dykcyjno-artykulacyjne, rozpracują pracę w głosach, a także odsłonią kulisy funkcjonowania zespołu wokalnego podczas tak dużego festiwalu.

Warsztaty instrumentalne prowadzone przez Adama Szewczyka zaoferują naukę gry pieśni liturgicznych na gitarze akustycznej, elektrycznej i na ukulele. W zależności od oczekiwań warsztaty mogą pójść w różnych kierunkach – harmonia/akordy, improwizacja, nauka gry ulubionych piosenek czy tworzenie własnych.

A oprócz tego – weekend w świetnym towarzystwie, ze znakomitą kuchnią i w najwspanialszym pod słońcem Kokotku. Solidna rozgrzewka przez festiwalowym szaleństwem w lipcu! Brzmi dobrze?

Szczegóły i zapisy: