Ruszają zapisy na Festiwal Życia 2024. Już możesz zarezerwować sobie najlepszy tydzień w roku!

Published On: 8 grudnia, 20230

Przyszłoroczny Festiwal Życia w Kokotku odbędzie się od 8 do 14 lipca. Na stronie www.bilety.festiwalzycia.pl dostępne są już karnety tygodniowe dla uczestników indywidualnych.

Hasło najbliższej edycji, line-up koncertów i nazwiska prelegentów odsłonimy na początku przyszłego roku, dlatego wczesna rejestracja to propozycja dla gigafanów Festiwalu Życia oraz wszystkich tych, którzy niezależnie od szczegółów wiedzą już, że początek wakacji chcą spędzić w Kokotku.

Nie warto zwlekać z zapisami, bo rytm zapisów podzieliliśmy na trzy progi cenowe dla karnetów tygodniowych:

  • od 8 grudnia – 590 zł,
  • od 8 maja 2024 – 690 zł,
  • od 8 czerwca 2024 – 750 zł.

KUP BILET TERAZ >>>

UWAGA: bilety indywidualne przeznaczone są dla osób od 18. roku życia. Rejestracja grupowa, w tym dla uczestników 15+, zostanie uruchomiona na początku stycznia. Karnety weekendowe i rodzinne, bilety jednodniowe i wejściówki wieczorne będą dostępne po ogłoszeniu programu.

Wcześniej rekolekcje i Sylwester w klimacie Festiwalu Życia

Zanim w wakacyjnym Kokotku znów wyrośnie potężna scena i ogromne pole z setkami namiotów, zapraszamy na mocne podsumowanie minionych 12 miesięcy i taneczne wejście w rok 2024!

Od 28 do 31 grudnia w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA (Lubliniec, ul. Posmyk 5) odbędą się rekolekcje Alfa i Omega z pogłębionymi rozważaniami tematyki ostatniej edycji Festiwalu Życia. A w sylwestrową noc – szalona zabawa, którą poprowadzi DJ Tomek Cichy znany z rozkręcania festiwalowych imprez integracyjnych. W programie przewidziana noworoczna Msza św. po północy, dużo dobrej muzyki i dobrego jedzenia oraz tańce do rana.

Szczegóły i zapisy: