START! Rusza rejestracja na Festiwal Życia 2023! Co w programie?

Published On: 21 lutego, 20230

Wystartowała sprzedaż biletów na Festiwal Życia 2023! Od teraz możecie zarejestrować się na Wasz ulubiony i wyczekany festiwal!

3-9 lipca 2023 – zapiszcie ten termin w kalendarzu i zbierajcie ekipę na najlepszy tydzień w roku!

Postać, hasło i treść Festiwalu Życia 2023

W tym roku postacią przewodnią Festiwalu Życia będzie św. Jan Chrzciciel, który swoją postawą wskazuje, że to nie on, lecz Jezus jest Mesjaszem. Dlatego hasło tegorocznego festiwalu to: Jestem.

Może tak jak wiele innych młodych osób mierzysz się z kryzysem tożsamości albo z nierealnymi oczekiwaniami wobec Ciebie? A może po prostu szukasz swojego miejsca w świecie? Historia św. Jana Chrzciciela ma pomóc w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania: kim jestem, kim nie jestem?

Festiwal Życia 2023 – program

Festiwal Życia rozpoczniemy w poniedziałek 3 lipca Mszą Świętą o 16:00. Wieczorną imprezę integracyjną rozkręci niezawodny DJ Tomek Cichy.

We wtorek na scenie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wraz z kompozytorem i dyrygentem Janem Stokłosą, którzy zaprezentują swój autorski repertuar w nowoczesnych aranżacjach.

W środę zagra 2Tm2,3 – to ich jedyny koncert w tym roku, zespół zbiera skład specjalnie na Festiwal Życia!

Czwartek niezmiennie oznacza Bieg Festiwalowicza, a piątek – Wieczór Uwielbienia z zespołem festiwalowym.

Kumulacja koncertów nastąpi w sobotę – o 18:00 zagra Daria, a o 20:00 Tribbs! A po koncertach – wzorem ubiegłego roku – afterparty!

Na porannych konferencjach posłuchacie m.in. Marcina Zielińskiego, Moniki Hoffman-Piszory (@monika_i_dzieciaki_cudaki) czy Świętego Monitora (ks. Wojciech Iwanecki i ks. Piotr Piekło).

Przygotowaliśmy też kilkadziesiąt propozycji warsztatów. Zapisy na nie będą prowadzone oddzielnie i rozpoczną się po Wielkanocy. Czekajcie na dalsze informacje!

Oprócz tego w programie Msze Święte, tematyczne nabożeństwa, rozmowy w grupach dzielenia, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, a także czas wolny w Strefie Chilloutu i jedyne w swoim rodzaju pobudki na polu namiotowym!

Zobacz pełny program Festiwalu Życia 2023 >>>

Bilety na Festiwal Życia już dostępne!

Przygotowaliśmy zarówno pakiety tygodniowe (indywidualne i grupowe), wejściówki jednodniowe i wieczorne oraz – nowość! – bilety weekendowe, które umożliwią udział w Festiwalu Życia od piątku do niedzieli. Dostępne są również pakiety i wejściówki rodzinne.

Bilety i rejestracja na Festiwal Życia 2023 >>>

Nie zwlekaj z zapisami – miesiąc przed rozpoczęciem festiwalu ceny pakietów tygodniowych i biletów weekendowych wzrosną.

Widzimy się w Kokotku!