Jak Sylwester, to tylko w Kokotku!

Published On: 14 listopada, 20220

…i tylko w klimacie Festiwalu Życia! Nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj!

Uwaga, ostrzegamy! Zanim się obejrzysz, będziesz leżeć brzuchem do góry, trawiąc wigilijnego karpika i wszystkie następujące po nim dania oraz ciasta, a ktoś nad Twoją głową wypowie najbardziej kultowy paradygmat zakrzywionej przestrzeni:

Święta, święta i po świętach

Jeśli wtedy, wybudzony z bożonarodzeniowego letargu, przypomnisz sobie, że jeszcze nie masz planów na Sylwestra, na zapisy prawdopodobnie będzie już za późno. Dlatego lepiej zrobić to już teraz!

Zapisz się na Sylwestra 2022/2023 w Kokotku >>>

Rozpoczynamy 31 grudnia o 19.00 nie gdzie indziej, jak w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Zabawę do białego rana poprowadzi nie kto inny, jak znany z Festiwalu Życia DJ Tomasz Cichy. O północy wiwatujemy i składamy sobie życzenia, a chwilę później – nie inaczej – uczestniczymy w noworocznej Mszy Świętej. A to wszystko w konkurencyjnej cenie, której inflacja niestraszna!

Zabawa bezalkoholowa dla osób w wieku 18-35 lat. Do wyboru opcja bez noclegu lub z zakwaterowaniem.

A jeżeli przed sylwestrowym szaleństwem chcesz podsumować mijający rok i naładować duchowe akumulatory na kolejne 12 miesięcy, to zapraszamy do Kokotka na rekolekcje Alfa i Omega na podstawie tematyki Festiwalu Życia!

Te rekolekcje są szansą na ponowne spotkanie w świetnym gronie i festiwalowej atmosferze, ale z jeszcze bardziej pogłębionymi treściami. Termin: 28-31 grudnia.

Pamiętaj, że na oba wydarzenia należy zapisać się osobno!

Zapisz się na rekolekcje Alfa i Omega >>>