Uwaga! Od czwartku zmiany w rejestracji na Festiwal Życia

Published On: 22 czerwca, 20220

Tylko dzisiaj, tylko do północy obowiązują niższe ceny pakietów. Nie warto zwlekać też z rejestracją grup! Podajemy ważne informacje.

 

Od czwartku zmieniają się warunki rejestracji na Festiwal Życia. Tylko dzisiaj, do 23:59 w środę, można kupić pakiety i wejściówki w niższej cenie. Jeśli wciąż czekasz z rejestracją, nie zwlekaj!

Od czwartku ceny zwiększają się odpowiednio:

  • uczestnik indywidualny – PAKIET TYGODNIOWY – 490 zł
  • uczestnik indywidualny – PAKIET JEDNODNIOWY PLUS – 100 zł
  • uczestnik indywidualny – PAKIET JEDNODNIOWY – 80 zł
  • wejściówka wieczorna – 40 zł

Również tylko do północy prowadzimy zapisy grupowe online! Od czwartku rejestracja grup będzie możliwa jedynie po wcześniejszym kontakcie z biurem Festiwalu Życia (mail: info@festiwalzycia.pl, tel. +48 531 890 522 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15).

REJESTRACJA NA FESTIWAL ŻYCIA 2022

Z kolei rejestracja online pakietów tygodniowych możliwa jest tylko do północy w niedzielę, 3 lipca. W poniedziałek 4 lipca można wykupić pakiet tygodniowy na miejscu – wówczas obowiązuje płatność gotówką.

Pakiety jednodniowe, jednodniowe plus i wejściówki wieczorne można kupować online oraz na miejscu w biurze festiwalowym również w trakcie trwania festiwalu.

Wolisz wpaść tylko na wieczorne wydarzenia? Wejściówki wieczorne odbierzesz w dniu wydarzenia po Mszy św. przed wejściem na teren ze sceną główną.