studenci+ na Festiwalu Życia

Published On: 10 czerwca, 20220

Masz dość siedzenia w domu? Chcesz pobyć wśród ludzi i spotkać się z Bogiem? Masz ochotę nauczyć się czegoś nowego? A jednocześnie jesteś studentem i boisz się, że Festiwal Życia to nie dla Ciebie?

To patrz no tylko tutaj:

Oto grupa. Twoja grupa – studenci+ na Festiwalu Życia

O co to się rozchodzi w tym?

Nie chcemy absolutnie tworzyć alternatywnego festiwalu, ale bardziej stworzyć przestrzeń spotkania dla Was! Przyjeżdżając na festiwal, jeśli nie masz swojej grupy parafialnej stworzymy na polu namiotowym naszą strefę s, czyli bazę spanka i jedzonka. Będzie studenckie śniadanie+, z tym, że ten plus to nie tylko wrzątek, ale wspólnota stołu, bo gdzie jak gdzie, ale w kuchni najlepiej pogadać. Zrobimy to razem. Będą też dobrze wiekowo dobrane grupy dzielenia – tak, żeby mówić o tym, czym żyjesz i być zrozumianym. Po południu – też nie ma co siedzieć samemu, może pogramy w siatkę, albo po prostu pochillujemy na molo? W każdym razie o wieczór teraz chodzi: będzie czas i miejsce na dobranocki aka storytelling, tak co by się dobrze spało, chyba, że ktoś jest fanem horrorów – ale to będzie jeszcze i tak wspólna kompleta na koniec dnia, więc żadne złe duchy nam nie grożą! Różnie, dzień dniowi nie równy, ale chcemy zaprosić na wieczorne rozmowy przy kakao, jam session (kto więc gra – niech bierze to, na czym gra!) czy śpiewanki – bardziej luźną poezję śpiewaną, bo przecież w każdym z nas jest dusza romantyka! Wszystkie informacje na bieżąco, też w trakcie festiwalu, będziemy publikować na grupie na Facebooku: “studenci+ na Festiwalu Życia”.

Generalnie – to będziemy otwarci. W pierwszy dzień, czyli poniedziałek – wieczorem będzie nasz meetup, czyli poznanie się, trochę icebreakerów. Wpadaj więc koniecznie: poniedziałek, 22:00 – strefa chilloutu. Uwaga, wstęp tylko dla was!

Parę przydatnych informacji:

  • Jeśli jedziesz ze swoją parafią – super! Ale jeśli chcesz to możesz do nas wpadać na śniadanie, cokolwiek. Możesz spać z nami, a możesz ze swoją wspólnotą. Relax, take it easy.
  • Jeśli chcesz się zapisać – to wypełnij formularz indywidualnie – wtedy po twoim wieku będziemy mniej więcej wiedzieć ile nas jest. Nic więcej nie trzeba się rejestrować. Po prostu przyjdź w poniedziałek na 22:00 do strefy chilloutu, a na polu namiotowym szukaj strefy s, jeśli chcesz się w niej rozbić.
  • Festiwal to dobry czas, duchowy przede wszystkim. Piątek wieczór zrobimy inaczej: kompletę odmówimy w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu, a potem będzie można pogadać z księżmi, siostrami. Takie nocne poważne rozmowy, jak Nikodem z Jezusem. Jeśli chcesz, oczywiście.