Grupy dzielenia – poszukujemy animatorów!

Published On: 27 maja, 20220

W tym roku, podczas Festiwalu Życia chcemy dać wszystkim szansę większej integracji i rozwoju. Zapraszamy więc wszystkich do małych grup, w których będziecie mogli wymieniać doświadczenia i pogłębiać treści przeżywane na festiwalu.

Te grupki będą mieszane między miastami i parafiami, żebyśmy mogli lepiej poznać siebie nawzajem. Dlatego przy rejestracji, w dniu rozpoczęcia festiwalu, każdy z Was otrzyma numer grupy, w której będzie spotykał się każdego dnia.

Tak ty!

Aby te grupy mogły zaistnieć, potrzebujemy, aby niektórzy z Was stali się animatorami, na czas trwania wydarzenia. Do tej posługi zapraszamy przede wszystkim tych, którzy już pełnią taką posługę w swoich wspólnotach, uczestniczą w Młodzieżowej Szkole Animatora lub odbyli jakikolwiek rodzaj szkolenia animatorskiego. Chcemy mieć pewność, że to właściwy czas na tę posługę dla Ciebie, dlatego prosimy, abyś poprosił swojego duszpasterza, opiekuna wspólnoty, lidera o pisemną rekomendację. Animatorzy będą mieli swoich opiekunów podczas Festiwalu – nie będziesz sam. Jeśli więc chcesz dołączyć do grona animatorów, wypełnij formularz zgłoszeniowy, weź udział w spotkaniu online i bądź wcześniej w poniedziałek, aby spotkać się na żywo przed rozpoczęciem Festiwalu.

Jak zostać animatorem – krok po kroku:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy – KLIKNIJ TUTAJ
  2. Weź udział w spotkaniu/szkoleniu online w środę 29 czerwca o godz. 19:30 – link do spotkania dostaniesz na maila podanego w formularzu
  3. W dniu rozpoczęcia Festiwalu Życia (4.07) bądź trochę wcześniej. O godz. 15:00 w kaplicy przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Zadania animatora:

  • towarzyszenie małej grupie w spotkaniach, raz w ciągu dnia, o godz. 11.00, przez cały czas trwania Festiwalu
  • uczestniczenie w spotkaniach z opiekunem animatorów, każdego dnia o 12.00 (po spotkaniu grupki)