Te rzeczy musisz wiedzieć przed festiwalem!

Published On: 20 sierpnia, 20210

Festiwal Życia 2021 w Kokotku rozpoczynamy już za 3 dni, w poniedziałek 23.08. Infrastruktura festiwalu rośnie w oczach. Stoi już Wielki Namiot, kaplica adoracji, namiot pod wydawkę jedzenia, ogrodzenia, sanitariaty… Jesteśmy już gotowi na Wasz przyjazd!

Zanim jednak spotkamy się w Kokotku jest kilka ważnych rzeczy, które musicie wiedzieć. Przed przyjazdem na festiwal zapoznajcie się z jego regulaminem. Uczestnictwo w festiwalu jest równoznaczne z jego akceptacją. Zajrzyjcie również do niezbędnika, żeby nie zapomnieć niczego ważnego. Pamiętajcie, że koniec sierpnia może nie być tak ciepły jak początek lipca, więc lepiej wziąć trochę więcej ciepłych ubrań. Nie zapomnijcie też o maseczkach – mimo, że festiwal jest imprezą plenerową, zgodnie z przepisami, pod Wielkim Namiotem musimy zasłaniać usta i nos.

Pamiętajcie, że organizatorzy festiwalu gwarantują ciepły obiad, jednak trzeba mieć swoją menażkę lub talerz turystyczny i sztućce. W porze śniadania i kolacji zagwarantowany jest wrzątek do zalania herbaty, zupki czy kisielu. Pozostałe rzeczy możecie kupić w markecie festiwalowym.

A co z pogodą? Prognozy zwiastują temperaturę około 20°C przez cały tydzień, w nocy trochę zimniej. Może też trochę popadać, więc lepiej mieć jakąś kurtkę przeciwdeszczową.

Warto przed przyjazdem na festiwal usiąść też nad historią Abrahama, która będzie nas prowadziła tematycznie w tym roku. Znajdziecie ją w Starym Testamencie, dokładnie w Księdze Rodzaju, w rozdziałach 11-25.

No i oczywiście nie można zapomnieć o dużej dawce pozytywnego nastawienia i gotowości do przeżycia czegoś nowego i nieznanego!

Do zobaczenia w Kokotku!

Grzegorz Szpak