Jak dojechać do Kokotka na Festiwal Życia? Przyjazd i rejestracja

Published On: 17 sierpnia, 20210

Festiwal Życia rozpoczynamy już za 6 dni! Jak trafić na miejsce festiwalu, czy można się dostać transportem publicznym i od której można się rejestrować na miejscu? Na te i więcej pytań znajdziesz odpowiedź poniżej.

Samochód

Festiwal Życia odbywa się w Kokotku, leśnej dzielnicy Lublińca. Biuro festiwalu znajduje się dokładnie pod adresem ul. Posmyk 5, 42-700 Lubliniec. Jeżeli dojeżdżasz samochodem, w nawigację najlepiej wpisać „Oblackie Centrum Młodzieży”. Kiedy dojedziesz na miejsce, bez problemu znajdziesz oznakowany parking i biuro festiwalu.

Pociąg

Jeżeli na festiwal chcesz przyjechać pociągiem, musisz dojechać do stacji Lubliniec. Między stacją PKP a miejscem odbywania się festiwalu będą kursowały festiwalowe busy, którymi za darmo będziesz mógł dojechać do Kokotka. Jeżeli bardzo chcesz, możesz również się przespacerować urokliwą leśną ścieżką, to jednak dystans 10 km. W poniedziałek busy będą kursowały z dworca do Kokotka od 9.00 do 15.30 lub kiedy nazbiera się pełny bus. W niedzielę będą kursowały po Mszy świętej. Busy będą kursowały tylko w poniedziałek i niedzielę.

Rejestracja

Na miejscu w biurze festiwalu pokaż bilet, który otrzymałeś mailem. Może być wydrukowany lub na telefonie. Otrzymasz pakiet festiwalowy i będziesz mógł rozbić się na polu namiotowym. Pamiętaj, że pierwszy festiwalowy obiad wydawany jest we wtorek.