Pomóż w organizacji festiwalu! Rusza akcja plakatowa

Published On: 28 lipca, 20210

Byłeś na festiwalu i masz z niego dobre wspomnienia? Pomóż przeżyć innym to czego sam doświadczyłeś! A może jeszcze nie byłeś, ale po prostu chcesz pomóc w jego organizacji? Teraz jest okazja, żeby to zrobić.

Ogłaszamy akcję plakatową Festiwalu Życia 2021. Jeżeli chcesz pomóc dotrzeć z informacją o festiwalu do innych osób, możesz otrzymać plakaty tegorocznego wydarzenia i rozwiesić je w wybranych przez siebie miejscach, oczywiście tylko legalnych! Może będzie to gablotka przy kościele parafialnym, płot własnego domu, okno swojego pokoju albo ogólnodostępny słup reklamowy. Wybierz sam!

Jak to działa?

  1. Napisz do nas maila na info@festiwalzycia.pl, lub przez media społecznościowe. Napisz skąd jesteś, ile chciałbyś plakatów i gdzie możesz je rozwiesić.
  2. Odbierz plakaty osobiście z OCM w Kokotku lub podaj nam adres do wysyłki (od 20 sztuk).
  3. Powieś plakaty w miejscach, w których jest to dozwolone – na przestrzeni należącej do Ciebie, w pobliskim sklepie po uzgodnieniu ze sprzedawcą, w gablotce kościoła parafialnego po uzgodnieniu z ks. proboszczem czy w innym miejscu. Pamiętaj, żeby nie śmiecić, ani nie rozwieszać plakatów w niedozwolonych miejscach.
  4. Zrób zdjęcie powieszonych plakatów i wyślij je nam 🙂

Nie zwlekaj. Im wcześniej wywiesisz plakat, tym większa szansa, że ktoś dowie się o Festiwalu Życia!