Spotkajmy się! Ogłaszamy Pre-festiwal!

Published On: 19 kwietnia, 20210

To nie tajemnica, że wszystkim nam brakuje spotkania. Chcemy go, potrzebujemy go i czekamy na nie. Kiedy będzie możliwe? Mamy nadzieję, że już niebawem.

W zeszłym roku festiwal był połączeniem transmisji online z festiwalowego studio, gry i spotkań przy parafiach i wspólnotach. Spotkania w lokalnych grupach były niezapomnianym doświadczeniem, dlatego chcemy rozwijać tą inicjatywę. Mamy nadzieję i wiarę w to, że w wakacje spotkamy się na Festiwalu Życia w Kokotku. Jednak zanim to nastąpi, chcemy po raz kolejny spotkać się lokalnie!

Pre-festiwal to propozycja organizacji lokalnych spotkań w duchu Festiwalu Życia. Zapraszamy wspólnoty i parafie do zorganizowania 3-dniowego spotkania. Chcemy, żeby wyrwało nas ono z pandemicznej stagnacji i przygotowało do festiwalu w Kokotku.

Dla wszystkich grup, które chcą zorganizować Pre-festiwal mamy przygotowaną propozycję konspektu spotkania, zawierającego plan – zarówno treści jak i atrakcji. Oczywiście każda z grup ma różne możliwości i metody działania, dlatego plan pozostawia przestrzeń do kreatywności. Stwórzmy ten Pre-festiwal razem.

Część duchowa będzie wstępem do treści przygotowanej na sam Festiwal Życia w Kokotku.

Proponowana data Pre-festiwalu: 14-16.05.2021

Miejsce: parafia lub lokalna wspólnota

Jeżeli chcesz stworzyć Pre-festiwal w swojej parafii lub wspólnocie, napisz do nas na info@festiwalzycia.pl

Spotkajmy się!

*Podczas organizacji i przeprowadzania spotkań zalecamy zastosowanie się do wszelkich obowiązujących obostrzeń na dzień organizacji wydarzenia.