Podsumowanie Festiwalu Życia 2020

Published On: 10 lipca, 20200

Festiwal Życia 2020 za nami. Cieszymy się, że odbył się mimo epidemii i z uwzględnieniem panujących obostrzeń. Jakie owoce przyniesie? To już pytanie do Was! Jeżeli chcecie się podzielić świadectwem, gorąco do tego zachęcamy. Piszcie do nas na adres info@festiwalzycia.pl.

Całe wydarzeni podsumowaliśmy wczoraj podczas wieczoru finałowego. Jeżeli chcecie zawsze możecie do niego wrócić na kanałach YouTube i Facebook. Jeżeli dalej Wam mało, publikujemy dwa ciekawe podsumowania, które ukazały się zaraz po zakończeniu festiwalu. Oto one!

Gość Gliwicki

W tegorocznym Festiwalu Życia, który z racji ograniczeń sanitarnych nie został zorganizowany w Kokotku, brało udział prawie 900 młodych osób z całej Polski. Zdecydowana większość z nich uczestniczyła w spotkaniach w grupach, jakie powstały w niektórych parafiach – głównie w diecezji gliwickiej – a niecałe 200 osób przeżywało wydarzenie indywidualnie.

Tematyka festiwalu była oparta o historii Noego, jego budowania arki i potopu, co miało nawiązywać do pandemii, w jakiej obecnie pogrążył się świat. Treści i zadania w grze dotyczyły zaś całościowego rozwoju człowieka we wszystkich jego sferach – fizycznej, intelektualnej, psychologiczno-emocjonalnej i duchowej.

Całość na stronie Gościa >>

oblaci.pl

źródło oblaci.pl