Grupowo czy indywidualnie – jak wziąć udział w Festiwalu Życia?

Published On: 25 czerwca, 20200

Festiwal w zmienionej formie wzbudził spore zainteresowanie. Dziękujemy, że chcecie być z nami również w tym roku! W związku ze zmienioną formą dociera do nas sporo pytań, oto odpowiedzi na najważniejsze z nich:

Mam się zarejestrować indywidualnie czy grupowo?

W tegorocznym festiwalu można wziąć udział zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Każdy z uczestników dostanie do wykonania zestaw zadań w ramach gry, która jest główną treścią wydarzenia. Oprócz tego każdy może brać udział w modlitwach porannych oraz wydarzeniach wieczornych transmitowanych na żywo z festiwalowego studia.

Wszyscy, którzy wezmą udział w festiwalu grupowo, dodatkowo po południu spotkają się na wspólnej Mszy świętej, nabożeństwie oraz pracy w grupach. Lista miejsc, w których będzie można dołączyć się do grupowego przeżywania festiwalu pojawi się na stronie www.festiwalzycia.pl wkrótce.

Zarejestrowałem się jako uczestnik indywidualny, a chciałbym wziąć udział w festiwalu razem z grupą, co zrobić?

Skontaktuj się z duszpasterzem lub liderem grupy i daj mu znać, że chcesz wziąć udział w wydarzeniu razem z jego grupą. Napisz również maila na adres info@festiwalzycia.pl z tą informacją. Nie zapomnij napisać, do której grupy chcesz dołączyć.

Kiedy i jak dostanę zadania z gry?

Zadania z gry pojawią się w trakcie festiwalu w systemie rejestracyjnym pod adresem www.rejestracja.festiwalzycia.pl. Każdy z uczestników dostanie je również na maila, którego podał podczas rejestracji.

Jestem liderem. Część uczestników mojej grupy zdążyła się już zarejestrować indywidualnie, co zrobić?

Napisz maila na adres info@festiwalzycia.pl z tą informacją. Pomożemy rozwiązać ten problem.

Mam problem z płatnością, co zrobić?

Napisz maila na adres info@festiwalzycia.pl z tą informacją. Pomożemy rozwiązać ten problem.

Zdjęcie Grzegorz Szpak. Festiwal Życia w Kokotku 2019