Poznaj Ambasadorów Festiwalu Życia!

Published On: 11 maja, 20230

Golec uOrkiestra

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych zespołów na polskiej scenie muzycznej na Festiwalu Życia wystąpił w 2021 roku. W rankingu najbardziej obleganych i pamiętnych koncertów w historii festiwalu, ten plasuje się w ścisłej czołówce! Oczarowani festiwalową atmosferą, chętnie zapraszają do Kokotka swoich fanów.

Tomasz Samołyk

Youtuber, influencer, twórca materiałów wideo o kulturze, sztuce, Kościele i sprawach społecznych. W życiu kieruje się prostą zasadą: „Potrzeba, by On wzrastał, a ja się umniejszał” (J 3, 30). Konferencję na Festiwalu Życia wygłosił w 2021 roku i od tej pory stał się nieskrywanym wielbicielem festiwalu. Co roku wpada do Kokotka choćby na jeden dzień, żeby doświadczyć festiwalowego klimatu.

Początek Wieczności

Monika i Marcin Gomułkowie, znani małżonkowie i autorzy projektu Początek Wieczności, byli na Festiwalu Życia w 2019 roku w roli prelegentów. Jako promotorzy małżeństwa i odpowiedzialni rodzice, doskonale wiedzą, jak wielkie znaczenie dla młodych ludzi ma udział w takim wydarzeniu w kontekście ich rozwoju – duchowego, emocjonalnego i społecznego.

Krzychu Jezuita

Krzysztof Dzieńkowski SJ – z powołania jezuita na drodze na święceń, w mediach społecznościowych znany również jako @krzychu_jezuita. Na co dzień udziela rekolekcji w milczeniu dla młodych w Szkole Kontaktu z Bogiem i towarzyszy innym na drodze do odkrywania sensu i pojednania. Prowadził warsztaty z podejmowania decyzji na Festiwalu Życia w 2022 roku i chętnie pojawia się w Kokotku również na innych wydarzeniach.

ks. Jakub Bartczak

Raper w sutannie z Festiwalem Życia związany jest od 2018 roku, kiedy zagrał koncert na pierwszej edycji wydarzenia w Kokotku. Kapłan archidiecezji wrocławskiej, duszpasterz młodzieży, autor pięciu albumów muzycznych. W wolnych chwilach występuje na koncertach, poprzez swoje teksty zachęcając młodych do wiary w Boga.