Zapisz się na warsztaty - zarezerwuj sobie miejsce!

separator

Uczestnicy festiwalu, którzy już zarejestrowali się w systemie mogą już zapisywać się na warsztaty. To też robią, dlatego na niektóre warsztaty kończą się już miejsca! Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie ominie Cię interesujący Cię warsztat zarejestruj się już dzisiaj, na stronie www.rejestracja.festiwalzycia.pl.

Pełna lista warsztatów na festiwalu znajduje się poniżej:

1. Bębny świata w rytmie serca

Pewnie zdarzyło Ci się już zatrzymać na ulicy i podziwiać kunszt bębniarzy. To nie jest zajęcie tylko dla wybranych. Ty też możesz sprostać temu wyzwaniu. Wyzwól swoją energię, grając na bębnach!

2. Warsztat manualny

Rękodzieło to Twoje hobby? A może nigdy nie miałeś z nim do czynienia? Nieważne, do której z tych grup należysz – przyjdź i spróbuj swoich możliwości w „handmade”!

3. Warsztaty tańca towarzyskiego

Na dźwięk muzyki nogi same rwą Ci się do tańca? Albo przeciwnie – na każdej imprezie podpierasz ściany, bo nie znasz żadnych kroków. Na tych warsztatach wszystko może się zmienić! Przyjdź i spróbuj!

4. Warsztaty wokalne

Lubisz śpiewać? Chcesz udoskonalić swój warsztat wokalny? Pragniesz odkryć radość muzykowania w zespole? Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak” – ten warsztat jest dla Ciebie!

5. Warsztaty muzyki liturgicznej

Piękno muzyki liturgicznej jest Ci bliskie? Na tych warsztatach z pewnością go doświadczysz, śpiewając w czterogłosowym chórze pod okiem (i ręką) dyrygenta.

6. Pantomima

Czy kiedykolwiek chciałeś zostać mimem? Przedstawić emocje za pomocą gestów? Doskonale! Ten warsztat został stworzony dla Ciebie!

7. Warsztaty fotograficzne

Czy twoją pasją/zainteresowaniem jest fotografia? W takim razie nadarzyła się okazją, aby wspólnie stworzyć oryginalny zeszyt fotograficzny.

8. Speed-ball

Tenis, squash, pingpong. Jeśli je znasz i lubisz grę rakietkami, to speed-ball jest właśnie dla Ciebie!

9. Warsztaty z NaProTechnologii i Modelu Creightona

Brzmi strasznie naukowo i kojarzy się z chorobą? Kalendarzyk to już przestarzała historia? Od tych warsztatów w wszystko się zmieni. Poznaj możliwości własnego ciała i doceń możliwości sterowania płodnością.

10. Naprawa roweru w terenie

Lubisz jeździć na rowerze? Boisz się, że się zepsuje, a potrafisz tylko regulować siodełko? To warsztat dla ciebie! Poznasz tajniki wymiany dętki, linek i wiele innych.

11. Animator zabawy – akrobacje cyrkowe

Chcesz się pobawić i nauczyć podstaw żonglowania? Chcesz zintegrować grupę? Zapraszamy na niesamowite warsztaty dla każdego, kto chciałby poznać pracę animatora zabaw.

12. Animator zabawy – gry, tańce integracyjne

Taniec belgijka, menuet czy skrzypek są ci znane? Świetnie! Ten warsztat został stworzony właśnie dla Ciebie! Czas poznać kolejne i integrować się tańcem z innymi.

13. Teatr Kefas

„Być, albo nie być – oto jest pytanie!” W.S. Zapraszamy na warsztaty związane ze sztuką aktorska!

14. Profesjonalny trening Piłki nożnej

Czy postacie: Messi, Cristiano Rolando czy Robert Lewnadowski są Ci znane? Trenuj pod okiem profesjonalnych trenerów UEFA i ,,chartnij w gałę” z nimi!

15. Język migowy

Podstawy języka migowego. Naucz się mówić rękami!

16. Panel dyskusyjny

Panel dyskusyjny w czasie którego wspólnie z rówieśnikami będziesz mógł zagiąć zaproszonych prelegentów. Przez kolejne dni obecni będą marszałek województwa Śląskiego, rodzice prezydenta Andrzeja Dudy, Generał oblatów i Ania Golędzinowska.

17. Modlitwa karmelitańska

Czym jest głębia modlitwy karmelitańskiej? Nauka modlitwy pod okiem siostry żyjącej na co dzień w klauzurze.

18. Warsztat biblijny

Pogłęb temat duchowy festiwalu jakim jest księga Jozuego.

19. „Podróż bohatera – historia każdego z nas” czyli Coatching personalny

Dowiedz się jak poznać siebie i inwestować w swój rozwój!

20. Surwiwal i pierwsza pomoc

Pokażemy Ci jak przetrwać samemu w drastycznych warunkach!

21. Chorał gregoriański

Śpiewać chorał gregoriański jak mnisi 1000 lat temu?! Oczywiście, że można i to pod okiem kleryków z WSD Opole!

22. Poznanie swojego temperamentu

Jak dogadać się z innymi? Czy potrafię pokochać samego siebie? Czy na pewno rozumiem swoje emocje? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w czasie tych warsztatów.

23. Crossfit i biegi OCR

Wierzysz w dewizę „w zdrowym ciele, zdrowy duch”? Zapraszamy na zaskakujące połączenie Crossfitu z biegami OCR.