Mapa terenu Festiwalu Życia 2018

separator

Pierwszy, centralny punkt festiwalu to pole z wielkim namiotem. To pod nim będziemy słuchać konferencji, przeżywać wspólnie Msze święte i razem bawić się na koncertach oraz podczas innych wydarzeń wieczornych.

Drugim istotnym miejscem będzie pole namiotowe, w obrębie którego znajdą się również sanitariaty oraz zaplecze gastronomiczne, w którym będą wydawane posiłki i wrzątek. Wszystko z zachowaniem stosownych odległości, zapewniających komfort wszystkim użytkownikom tego terenu. Niedaleko pola namiotowego stanie mała scena, na której odbywać się będą koncerty w porze warsztatów i czasu wolnego.

Kolejnym bardzo ważnym miejscem, nieco oddalonym od dwóch pierwszych, będzie namiot spotkania, który stanie na plaży przy wodzie. To tam 24 godziny na dobę będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Oddalenie tego punktu od dwóch pierwszych zapewni odpowiednią atmosferę do modlitwy.

Oprócz tego w skład terenu festiwalu wejdą wszystkie budynki Oblackiego Centrum Młodzieży. Na hali sportowej znajdzie się punkt informacyjny, a w części restauracyjnej będzie można zjeść dodatkowy posiłek, czy pójść na lody. Będzie otwarty również sklep spożywczy.

Zostań uczestnikiem festiwalu już dzisiaj. Zarejestruj się na www.rejestracja.festiwalzycia.pl

A jeżeli nie byliście jeszcze w Kokotku, polecamy obejrzeć poniższy film, który prezentuje tereny Oblackiego Centrum Młodzieży w jesiennym klimacie.