Świadomość celu - spotkanie organizatorów

separator

Motywacja, wiara, świadomość celu, zaangażowanie i jedność. Tak można by podsumować wczorajsze, czwartkowe spotkanie organizacyjne przed Festiwalem Życia. Organizatorzy, przedstawiciele oblatów i wszystkich pięciu diecezji z terenu woj. Śląskiego i nie tylko, zebrali się po raz kolejny, by przedyskutować bieżące sprawy organizacyjne. Głównym tematem była promocja.

Wczorajsze spotkanie było już kolejnym z serii rozmów trwających od października. Zebrania są niezwykle budujące. Da się odczuwać dużą jedność i zaangażowanie wszystkich, którzy sumiennie wykonują powierzone im zadania organizacyjne, a także myślą bardzo perspektywicznie. Wszyscy również mocno wierzą w znaczenie festiwalu, tego jaki wpływ może wywrzeć na życie młodych. Efektem spotkania będzie opublikowany niedługo film promocyjny. Premiera niebawem!

Samo spotkanie odbyło się w salce dla dzieci (reszta salek jest aktualnie remontowana) przy parafii oblackiej. W końcu sami mamy być jak dzieci. 😉 Tymczasem rejestracja trwa, zarejestruj się TUTAJ.

Polecamy cały Festiwal Życia waszej modlitwie.