Wioska festiwalowa - wolność wyboru

separator

Dziś o popołudniowym czasie wolnym na festiwalu, którego będą aż 2 godziny każdego dnia. Wszystko w klimacie festiwalowej wioski, po której chodzisz i wybierasz to, co Ci odpowiada.

Po pierwsze, nasze sztandarowe warsztaty. Cały czas rozwijana jest lista warsztatów, na której już znajduje się ponad 30 pozycji, a wśród nich survival, bębniarstwo, fotografia, taniec towarzyski i wiele innych. Niektóre z nich będą tworzyły cykl, na który warto uczęszczać codziennie – inne można będzie zmieniać co dnia.

Po drugie sport. W naszej strefie sportu znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkówki, unihokeja, speed-balla i wiele przestrzeni do uprawiania innych sportów. Dotarcie do niej będzie wymagało 1,5 kilometrowej przebieżki, która będzie idealną rozgrzewką.

Po trzecie, mała scena, z codziennymi koncertami. Już niedługo ruszy konkurs dla zespołów, które chciałyby się tutaj zaprezentować.

Po czwarte, gdy będziecie chcieli bardziej odpocząć, mamy dla Was codziennie inny, wartościowy film do obejrzenia.

O czym już również pisaliśmy, cały czas będzie można odwiedzić namiot spotkania i spędzić czas na adoracji, czy skorzystać z sakramentu pokuty. Oprócz przygotowanych propozycji pozostaje jeszcze przestrzeń na zwyczajny odpoczynek, zjedzenie deseru czy spacer po malowniczej okolicy. Wybór należy do Was!