Dzień pierwszy festiwalu

separator

Poniedziałek 2.07.2018 będzie pierwszym dniem pierwszego Festiwalu Życia w Kokotku. Jak rozpoczniemy całe tygodniowe wydarzenie? Podwójnie. Na początek najlepiej jak się da duchowo, czyli przeżywając wspólnie Mszę świętą. Przewodniczyć jej będzie ks. bp Marek Solarczyk – przewodniczący Rady KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży w Polsce. Dalej zjemy kolację, żeby mieć siły na ostatni punkt programu tego dnia, który wprowadzi nas w festiwal z nieco innej strony.

Tego wieczoru cicho nie będzie. Wspólnie weźmiemy udział w imprezie integracyjnej. Wszyscy 2000 osób. To dopiero będzie klimat! Impreza zacznie się o 19.30 czyli gdy słońce będzie już nisko, a skończy się na pewno po ciemku. Nie bójcie się, że może to być to niewypał. Zabawę poprowadzi dla nas świetny wodzirej Tomek Cichy, który ma już doświadczenie w prowadzeniu imprez na podobnych festiwalach.

Pierwszy dzień będzie dobrą zapowiedzią tego co czeka nas przez cały tydzień – z jednej strony modlitwa, rozwój duchowy, a z drugiej mega radość i zabawa. Wszystko to razem w jednym miejscu.

Przyjedź na Festiwal Życia. Kliknij TUTAJ