Ruszyła rejestracja na Festiwal Życia!

separator

Dzisiaj, w poniedziałek 19.03, uruchomiliśmy internetowy formularz rejestracyjny Festiwalu Życia. Chcecie przyjechać do Kokotka w lipcu? Zarejestrujcie się już dzisiaj na stronie www.rejestracja.festiwalzycia.pl!

2 minuty. Tyle właśnie czasu zajmie Wam zapisanie się na Festiwal. System rejestracyjny jest bardzo prosty, a zarazem funkcjonalny. Przed zalogowaniem siebie możecie również przeczytać instrukcję, która sprawnie przeprowadzi Was przez cały proces. Internetowy formularz rejestracyjny to jedyna forma rejestracji. Można zarejestrować się jako uczestnik indywidualny lub jako lider grupy. W drugim przypadku po zalogowaniu się do swojego panelu lidera można dodawać członków grupy i edytować aż do czasu wpłaty zaliczki. Po wpłacie dalej można dodawać nowe osoby.

Warto zarejestrować się jak najwcześniej. Dlaczego? Uczestnicy indywidualni mogą rejestrować się do tygodnia przed Festiwalem internetowo, lub w dniu rozpoczęcia już imprezy na miejscu. Jednak im szybciej się zarejestrujecie, tym mniejszy będzie koszt uczestnictwa. Nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę. W przypadku grup, rejestracja kończy się 10.06.

Dokładne informacje o datach i cenie rejestracji znajdziecie na stronie www.rejestracja.festiwalzycia.pl oraz na stronie www.festiwalzycia.pl w zakładce niezbędnik. Serdecznie zapraszamy!