Wstań i idź do Niniwy
Mt 26, 14˗25 Jeden z Dwunastu, imieniem Judasz Iskariota, udał się do arcykapłanów i…  Czytaj Ewangelię i rozważania »

www.festiwalzycia.pl to oficjalna strona lipcowego, młodzieżowego, oblackiego Festiwalu Życia w Kodniu
Co znajdziesz na www.festiwalzycia.pl
- informacje o festiwalu, założenia i historia inicjatywy
- archiwum festiwalu z lat ubiegłych (od 2001 roku!)
- zapowiedzi, relacje, informacje o programie festiwalu itp.
- informacje ze świata muzyków i artystów powiązanych z festiwalem

1% na NINIWĘ

7 kwietnia 2014

Przypominamy, że zostały ostatnie dni naszej akcji, gdzie można przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA!  Zapytaj rodziców, rodzinę, najbliższych czy już się rozliczyli z Urzędem Skarbowym. Jeśli jeszcze tego nie zrobili, przekaż im wiadomość,  że mogą wesprzeć NINIWĘ. To nic nie kosztuje, a możesz pomóc w rozwoju naszej działalności skierowanej do młodzieży.

UWAGA! Tego roku mamy przygotowane darmowe oprogramowanie z wypełnionym polem z naszym numerem KRS.

Nie musisz wychodzić z domu aby wysłać PIT wystarczy kliknąć tutaj i wypełnić swoje dane  kliknij tutaj. Masz czas do 30 kwietnia.

Więcej o możliwości przekazywania swojego podatku na naszą działalność znajdziesz tutaj

Prima Aprilis…

2 kwietnia 2014

Mamy nadzieję, że wczorajsze, pierwszokwietniowe, niegroźne dowcipy nie przyprawiły nikogo o zawał serca, stresopochodne bóle brzucha, a jedynie o ból brzucha spowodowany śmiechem. Jednak przyzwoitość zobowiązuje nas do zdementowania plotek. Otóż Britney nie przyjedzie poprowadzić NINIWA Dance (niestety:(), o. Tomek nie wyjeżdża do Wierszyny, nie będzie też sekcji rolkarskiej NINIWA Team, o wyjeździe do Eskimosów też na razie nic nie wiadomo, a tematem tegorocznego Festiwalu Życia pozostaje wciąż „Mechanika Katolika”.

Mamy jednak nadzieję, że choć trochę udało nam się Was wczoraj rozbawić:)

Zmian ciąg dalszy…

Komentarze:

Wynikiem kolejnych rozmów organizacyjnych podjęta została decyzja o zmianie tegorocznego hasła festiwalowego! Kerygmat „Mechanika Katolika” odbędzie się w przyszłym roku. W tym roku proponujemy młodym inny temat związany z życiem osoby świętej i przykładu wśród młodzieży. Hasłem Festiwalu Życia 2014 będzie „Życie Kuby Hepnera”.

Facebook… Czy wiesz, że…

28 marca 2014

możesz komentować na naszej stronie każdego newsa za pomocą komentarzy Facebooka? Wystarczy, że przeglądasz stronę będąc zalogowanym na Fejsie i klikniesz w „Komentarze” z ikonką dwóch chmurek rozmowy umieszczonych po prawej stronie od tytułu newsa! Spróbuj!

Dodany komentarz pojawi się na Twojej tablicy oraz na stronie pod newsem. Im więcej osób skomentuje newsa, tym więcej będzie można poczytać. Dzięki temu możesz ożywić treści, które publikujemy, dopowiedzieć coś lub o coś zapytać!

Już są nowe strony NINIWY!

24 marca 2014

Ruszyliśmy z nowymi stronami! Moment ten poprzedziło dziesiątki godzin pracy wielu osób w ramach stworzenia tzw. identyfikacji wizualnej. Nowe loga, nowe grafiki, a nawet zmiana miejsca zamieszczania określonych treści! Chodzi o to, żeby nasze działania i przekaz były bardziej czytelne, estetyczne i zrozumiałe dla jak największej liczby osób. Jak to osiągnąć, skoro bogactwo oblackich aktywności młodzieżowych jest tak bogate, że potrzeba aż 5 stron internetowych, żeby je realizować?

Kliknij w inne, kolorowe kafelki, żeby zobaczyć pozostałe strony!

Chcesz pomóc w przygotowaniu Festiwalu?

Komentarze:

Chcesz pomóc w organizacji i prowadzeniu Festiwalu Życia? Ofiarować swój czas i siły, by wszyscy uczestnicy przeżyli go jak najlepiej? W tym roku dajemy Ci taką możliwość!

Festiwalowi odpowiedzialni poszukują wolontariuszy, którzy pomogą im jak najlepiej wypełniać swoje zadania. Pracy na pewno wystarczy dla wszystkich! Poszukujemy chętnych, którzy zgodnie z naszymi instrukcjami podejmą się:

1 2 3 4 5 20 21