Kwiecień ucieknie szybciej niż myślisz

7 kwietnia 2017

Drodzy Państwo, już za dwa dni niedziela palmowa. Za tydzień skończy się Wielki Post i świętować będziemy Zmartwychwstanie Pańskie. Ani się nie obejrzysz, kwiecień minie i przez rok się nie powtórzy. Wraz z kwietniem minie także i termin składania zeznań podatkowych i nie chcielibyśmy, żebyście narobili sobie kłopotów. Dlatego dziś proponujemy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci spełnić ten obowiązek prawny, a jeśli zrobisz to do końca przyszłego tygodnia – także i wypełni Twoją jałmużnę postną – Przekaż 1 % podatku na NINIWĘ!

Podaj nam rękę

30 marca 2017

Cześć, tu NINIWA! Jeśli słabo nas teraz słychać, to dlatego że u nas gwar, tumult i ogromny hałas. Dlaczego? Dlatego, że robimy ogromne wiosenne porządki. Odnawiamy, remontujemy, odświeżamy i pracujemy w pocie czoła, aby każdy, kto przyjedzie do naszego ośrodka zastał dobre warunki do odpoczynku, modlitwy, skupienia, pracy i rekreacji. Staramy się jak możemy i dajemy z siebie wszystko, ale bez Waszej pomocy sobie nie poradzimy. W jaki sposób możesz nam pomóc? Właściwie w każdy – czy duchowo czy manualnie czy materialnie. A właściwie nawet nie musisz nawet nic robić…

Zbliża się Operacja Rozpoznanie!

27 lutego 2017

Już od jutra startujemy z Operacją Rozpoznanie, czyli internetowymi rekolekcjami wielkopostnymi. Zapraszamy we wtorek o 5.00 na odcinek 0, a potem codziennie, również o 5.00. Rozpoznaj swoje powołanie.

Możesz dołączyć również do wydarzenia na facebooku, żeby być an bieżąco ze wszystkimi odcinkami. Kliknij TUTAJ

Wyobraź sobie…

15 lutego 2017

…że stoi przed Tobą wyzwanie! Takie którego nikt jeszcze nie podjął. Zadanie, które Cię przekracza, ale nie możesz przestać o nim myśleć. Nakręca Cię! Wyobrażasz sobie siebie na szczycie tej góry i czujesz satysfakcję z osiągnięcia celu.

Wczoraj ten cel osiągnęliśmy! Razem! Podpisany został akt notarialny zakupu „Silesiany”! Doczekaliśmy się! Teraz pora na kolejne szczyty!

Kto podjął podobne wyzwanie? Kto może być dla nas wzorem?

Rusza 1%. Remontujemy Silesianę!

8 lutego 2017

Pomóż nam. Pomóż młodym!

Przekaż 1 % swojego podatku na NINIWĘ do końca kwietnia 2017 roku!

Rusza tegoroczna edycja akcji 1% podatku na NINIWĘ. W tym roku cel narzuca się sam i jest bardzo konkretny. Pozyskaliśmy dawny ośrodek „Silesiana” w Kokotku i to tu tworzyć będziemy nasze nowe i większe Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA! Pomóż nam je wyremontować.

1 2 3 4 5 45 46