Ruszamy z 1%…

2 lutego 2016

Przekaż 1% swojego podatku na NINIWĘ! Chcesz pomóc w rozwijaniu naszego Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA i innych inicjatyw dla młodych? Wraz z  nowym rokiem rozpoczeliśmy kolejną akcję zbierania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Tym razem samodzielnie, bez pośrednika, dzięki czemu mamy dużo większą kontrolę i możemy dołożyć więcej troski o dobre wykorzystanie Waszych środków.

Po co zbieramy?
Naszym celem jest stwarzanie młodzieży możliwości wszechstronnego rozwoju. Prowadzimy własny ośrodek dla młodzieży w Kokotku, organizujemy spotkania, zjazdy, konferencje, koncerty, festiwale rekolekcje formacyjne, akcje wakacyjne, wyprawy rowerowe NINIWA Team i wiele innych! Działamy nie tylko wśród oblackiej młodzieży!

Przekaż 1 % swojego podatku na NINIWĘ do końca kwietnia 2016 roku! Możesz nas wesprzeć wypełniając swój PIT! To nic nie kosztuje.

Jak to zrobić?

Specjaliści od misji najtrudniejszych

25 stycznia 2016

Właśnie tymi słowami papież Leon XII nazwał oblatów. Dlaczego? Spektakularnych pościgów, strzelanin, wybuchów i pojedynków zbyt dużo w historii Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów M.N. pewnie nie było. Jednakże oblaci mogą się pochwalić osiągnięciami takimi jak dotarcie do Zimbabwe, Boliwii czy aż na Sri Lankę i Saharę zachodnią.

Niniwici! Jest już nasz Kalendarz 2016

16 grudnia 2015

Treściwy, podręczy, nieduży, lekki i co ważne, świeżo wydrukowany i dostępny. Kalendarz NINIWITY 2016 już dzisiaj może być w Waszych rękach! Codzienna Ewangelia, weekendy formacyjne, zjazdy, rekolekcje, wyjazdy wakacyjne, wolontariat… bądźcie na bieżąco i nie przegapcie żadnego wydarzenia. Jeżeli jesteś nowy i nie wiesz co się dzieje w NINIWIE, to dowiesz się wszystkiego z Kalendarza.

Kalendarz NINIWITY możecie kupić już teraz w naszym sklepie, klikając tutaj

Koszt to tylko 15 zł + wysyłka.

Zainwestuj w siebie w 2016 roku razem z NINIWĄ, to się zwraca!

1 2 3 4 5 40 41