Nie spocząć na laurach

2 stycznia 2017

Wczoraj wszyscy świętowaliśmy nadejście nowego roku! Miejmy nadzieję, że ten 2017 będzie przynajmniej tak dobry jak poprzedni, a poprzedni poprzeczkę postawił dość wysoko. Jak wysoko? Zobaczymy co działo się w NINIWIE podczas dwunastego roku jej działania.

Sylwester tuż, tuż

16 grudnia 2016

Piątek, piąteczek, piątunio – to najczęściej powtarzane tego dnia trzy słowa w szkołach i pracach. Skoro zastanawiasz się, gdzie by spędzić dzisiejszy wieczór, to może warto właśnie dziś także zastanowić się nad zabawą sylwestrową? Jeśli właśnie szerzej otwarły Ci się oczy, to bardzo się cieszymy, bo mamy dla Ciebie doskonałą opcję! Spędź sylwestra w Kokotku! Młodszych serdecznie zapraszamy do Centrum Formacji NINIWA, tych zaś, którzy mogą się wylegitymować dowodem osobistym – do Zajazdu Sielankowe Klimaty. I w jednym i w drugim miejscu zapewniamy fantastyczną zabawę. A kiedy minie już północ, przerwiemy zabawę, by wspólnie spotkać się na Mszy św. Po niej, naturalnie, bawimy się dalej, aż do białego rana. Odpowiedz nam zatem szczerze – czy może Cię tam zabraknąć? No oczywiście, że nie! Zapisz się już dziś!

Zakończ rok 2016 w Kokotku!

10 grudnia 2016

W tym roku spróbuj nietypowo. Przygotuj się odpowiednio do powitania Nowego Roku i powitaj go godnie, ale i radośnie! Jak to zrobić? Najlepiej przyjechać do Kokotka na „Alfę i Omegę” – dające wytchnienie i oddech przed nowym rokiem rekolekcje w ciszy i skupieniu, zakończone huczną zabawą sylwestrową. :)  Nie czekaj, zgłoś się już teraz!

O zabawie sylwestrowej dowiesz się z osobnego newsa! :)

Imieniny Mikołaja…

6 grudnia 2016

Dziś w Polsce dla dzieci dzień szczególny. 6 grudnia to dla nich preludium do świąt Bożego Narodzenia. Jest radość z upominków, którą poprzedza strach przed rózgami, albo obierkami. Jest też na szczęście odnawiające się wspomnienie prawdziwego św. Mikołaja, znanego ze swojej działalności dobroczynnej, ale także m.in. z publicznego spoliczkowania heretyka. Ale dla nas ten dzień to okazja do wspomnienia także innego Mikołaja, którego historia nadaje się na film! Chodzi o Mikołaja Sapiehę i jego porwanie obrazu papieżowi. 

1 2 3 4 5 44 45