Bunt Jonasza w Kodniu!

3 listopada 2015

Mamy dla Ciebie dodatkowy bonusowy termin Buntu Jonasza jeszcze w tym roku! Mieszkasz daleko od Kokotka, a chciałbyś wziąć udział w Buncie Jonasza? Teraz masz taką szansę!

W weekend 13, 14, 15 listopada odbędzie się piewszy weekend formacyjny czyli Bunt Jonasza w Kodniu!

Zapraszamy wszystkich nowych członków wspólnot młodzieżowych jak i tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z wiarą. Krok po kroku o. Dominik Ochlak OMI wprowadzi Cię w dialog z Bogiem, po drodze zahaczając o wątki oblackie i niniwowe. Finał tego spotkania często bywa zaskakujący i ożywczy! Zapisz się już dziś!

Przeżycie „Buntu Jonasza” otwiera furtkę do kolejnych rekolekcji NINIWY.

10 zasad dzielenia się wiarą

28 września 2015

Recepta na życie? Poznaj 10 złotych zasad dzielenia się wiarą! Dla portalu deon.pl zdradza je ojciec Tomasz Maniura OMI!

1. Ludziom trzeba dać doświadczenie
2. Nie bać się być przewodnikiem
3. Nic nie zastąpi spotkania
4. Musisz wierzyć w ludzi
5. Nie bój się otworzyć, zaufać

Sposób na życie? Drugi człowiek!

7 września 2015

Wydaje się często, że drugi człowiek mnie spowalnia, zbytnio obciąża, nawet uniemożliwia funkcjonowanie. A okazuje się, że to jego obecność jest dla mnie celem, do którego dążę. Jest szczęściem, którego pragnę.

Ale czy to wystarczy?

Zachęcamy do przeczytania rozważań ojca Tomasza Maniury OMI. Całą wypowiedź można przeczytać na portalu deon.pl.

Rozpocznij tydzień, z głębokimi przemyśleniami…

Festiwalowe podziękowania

Komentarze:

Już ponad tydzień minął od zakończenia „Kompanii braci i sióstr”. Najwyższy czas na podziękowania!

Należą się one przede wszystkim Bogu – w końcu to On rzekł, że „beze mnie nic uczynić nie możecie”. Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za to, że już kolejny raz pozwolił nam organizować to wydarzenie i przekazywać Jego słowa młodym.

Kompania braci i sióstr odmaszerowała!

Komentarze:

Dokładnie o 1:10 w nocy, w niedzielę 26 lipca zakończyliśmy w Kodniu XV Festiwal Życia!
Jako organizatorzy mamy nadzieję, że 350  osób, które brało w nim udział, wróciło do domu umocnionych i z pragnieniem rozpoczęcia  lepszego życia.

W trakcie tego tygodnia przeżyliśmy wiele chwil, dzięki którym mogliśmy spojrzeć na swoje  życie z Bożej perspektywy i zbliżyć się do Niego. Od weekendowego szkolenia ochrony i nawałnicy, która zaburzyła integrację ekipy  organizacyjnej i ochrony w sobotę przed Festiwalem, przez szaloną (w pozytywnym tego  słowa znaczeniu) imprezę w poniedziałkowy wieczór, bardzo dynamiczny i ciekawy dzień  sportu, pielgrzymkę i niecodzienną liturgię wschodnią w upalną środę…

1 2 3 4 5 39 40