Dziękujemy!

20 maja 2016

Na samym początku akcji chcemy serdecznie podziękować naszym wszystkim dotychczasowym dobrodziejom. Stan licznika jeszcze rano wskazywał 0 zł, a już długi czas wspieraliście budowę nowego domu w naszym ośrodku. Wszystko co dotychczas uzbieraliśmy zostało przekazane na wykup ziemi w Kokotku, na której powstanie nowy dom i budowę domku Jana Pawła II, który będzie niezwykle strategiczny podczas budowy nowego domu, bo przecież młodzi muszą mieć gdzie spać podczas rekolekcji :)

Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy, zrobione zostały rzeczy, które nie są samym budynkiem, ale jego zapleczem, bez którego ciężko byłoby cokolwiek zaczynać. Wielkie Bóg zapłać!

Ojcowie oblaci modlą się codziennie za dobroczyńców NINIWY. Dodatkowo raz w miesiącu będzie odprawiana Msza święta w ich intencji w Kokotku.

Rusza akcja NINIWA Bud!

Uwaga! Tylko dla ludzi ekstremalnie wierzących! Powstaje nowy dom dla młodych w Kokotku i nie ukrywamy, że potrzeba na to środków – 6 milionów złotych! Tanio nie jest, ale nie ma być, bo dom będzie duży, nowoczesny, wielofunkcyjny i posłuży na lata kilku pokoleniom. Plan jest ambitny, bo zaczynamy praktycznie od zera, a jest już data poświęcenia nowego budynku wyznaczona na 02.07.2018, czyli X-lecie rozpoczęcia pracy oblatów w ośrodku dla młodych w Kokotku. Jednak nie chcemy przecież święcić gołych fundamentów.

Sprawa jest prosta – potrzeba środków i bez Was na pewno się nie uda.

Akcja jest duża, dlatego uruchomiliśmy nową stronę, z nową kafelką. Zobaczcie plany nowego budynku, obejrzyjcie zdjęcia, poczytajcie pamiętnik murarza i dowiedzcie się jak możecie pomóc! Odwiedźcie nową stronę NINIWA Bud!

Odwołujemy Festiwal Życia

Komentarze:

Uwaga, w roku 2016 Festiwal Życia się nie odbędzie. W związku ze zbliżającymi się Oblackimi Światowymi Dniami Młodzieży, musimy odwołać tegoroczny Festiwal. W zamian za to oczywiście mamy nadzieję zobaczyć się z Wami we Wrocławiu.

Ale spokojnie, za rok Festiwal Życia powróci. Pewnie po roku przerwy wszyscy jeszcze bardziej się stęsknimy i będzie jeszcze lepiej :)

NINIWA na twitterze!

26 kwietnia 2016

Papież Franciszek idzie z duchem czasu i codziennie publikuje posty na twitterze. NINIWA nie może zostawać w tyle. Uruchomiliśmy nasze konta na twitterze – dla każdej z naszych działek osobne. Dlatego, jeżeli korzystacie właśnie z tego medium społecznościowego, to zapraszamy Was do śledzenia nas. Informacje o rekolekcjach, zjazdach, wydarzeniach, a także nowościach ze świata i okolic :) Słowem wszystko. Bądźcie na bieżąco.

A oto nazwy naszych twitterów:

@NINIWA_OMI

@Kokotek_OMI

@NINIWATeam

@Wolontariat_OMI

@Festiwal_OMI

@WYD_OMI

Zdjęciowe szaleństwo

Komentarze:

Udało się! Wszystkie zdjęcia z naszych stron są już na facebooku! Zjazdy NINIWY, Festiwal Życia a może weekendy formacyjne? Wybierajcie. Znaleźliście się już na nich? Jeżeli nie, to możecie to zrobić nawet teraz. Dobrze powspominać chwile z NINIWĄ, które przecież zawsze (ewentualnie w 99%) są pozytywne.

Zdjęcia z Festiwali Życia znajdziecie tutaj

Wielkie oznaczanie na facebooku

23 marca 2016

Niniwici! Jak wiadomo, to Wy tworzycie nasze duszpasterstwo. Bez Was nie istniałoby. NINIWA to Wy! Dzisiaj możecie pomóc i tylko Wy możecie to zrobić. Wszystkie zdjęcia z weekendów formacyjnych, zjazdów NINIWY, Festiwali Życia, wypraw NINIWA Team i wszystkich innych wydarzeń umieszczamy na facebooku. Znajdziecie tam siebie i swoich znajomych? Oznaczajcie ich!

Bez Waszej pomocy nie uda się nam!

1 2 3 4 5 41 42