Zbliża się Operacja Rozpoznanie!

27 lutego 2017

Już od jutra startujemy z Operacją Rozpoznanie, czyli internetowymi rekolekcjami wielkopostnymi. Zapraszamy we wtorek o 5.00 na odcinek 0, a potem codziennie, również o 5.00. Rozpoznaj swoje powołanie.

Możesz dołączyć również do wydarzenia na facebooku, żeby być an bieżąco ze wszystkimi odcinkami. Kliknij TUTAJ

Wyobraź sobie…

15 lutego 2017

…że stoi przed Tobą wyzwanie! Takie którego nikt jeszcze nie podjął. Zadanie, które Cię przekracza, ale nie możesz przestać o nim myśleć. Nakręca Cię! Wyobrażasz sobie siebie na szczycie tej góry i czujesz satysfakcję z osiągnięcia celu.

Wczoraj ten cel osiągnęliśmy! Razem! Podpisany został akt notarialny zakupu „Silesiany”! Doczekaliśmy się! Teraz pora na kolejne szczyty!

Kto podjął podobne wyzwanie? Kto może być dla nas wzorem?

Rusza 1%. Remontujemy Silesianę!

8 lutego 2017

Pomóż nam. Pomóż młodym!

Przekaż 1 % swojego podatku na NINIWĘ do końca kwietnia 2017 roku!

Rusza tegoroczna edycja akcji 1% podatku na NINIWĘ. W tym roku cel narzuca się sam i jest bardzo konkretny. Pozyskaliśmy dawny ośrodek „Silesiana” w Kokotku i to tu tworzyć będziemy nasze nowe i większe Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA! Pomóż nam je wyremontować.

Nie spocząć na laurach

2 stycznia 2017

Wczoraj wszyscy świętowaliśmy nadejście nowego roku! Miejmy nadzieję, że ten 2017 będzie przynajmniej tak dobry jak poprzedni, a poprzedni poprzeczkę postawił dość wysoko. Jak wysoko? Zobaczymy co działo się w NINIWIE podczas dwunastego roku jej działania.

1 2 3 4 5 44 45