Festiwalowe podziękowania

Komentarze:

Już ponad tydzień minął od zakończenia „Kompanii braci i sióstr”. Najwyższy czas na podziękowania!

Należą się one przede wszystkim Bogu – w końcu to On rzekł, że „beze mnie nic uczynić nie możecie”. Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za to, że już kolejny raz pozwolił nam organizować to wydarzenie i przekazywać Jego słowa młodym.

Podziękowania należą się również oblatomojcu prowincjałowi za to, że pozwala nam się spotykać w Kodniu i błogosławi nasze dzieło, kodeńskim oblatom, za tak ciepłe przyjęcie w sanktuarium Królowej Podlasia. Nie można oczywiście zapomnieć o tych ojcach i braciach, którzy poświęcili swój czas i energię na zorganizowanie grup, które często musiały do nas jechać przez pół, jeśli nie całą Polskę!

Wielkie dzięki składamy także na ręce ekipy odpowiedzialnych, którzy często na wiele tygodni przed Festiwalem musieli „ogarniać” powierzone im kwestie, często poświęcając swój wolny czas. Wielu z nich musiało się także mocno nagimnastykować, by otrzymać urlop w pracy, lub też znaleźć czas na odpowiednie przeżycie samego Festiwalu, bo w jego trakcie też było ciągle coś do roboty.

Jesteśmy wdzięczni naszym drogim Gościom – prelegentom, prowadzącym warsztaty, poszczególne dni i wieczorne atrakcje. Dziękujemy, że postanowili przyjechać hen na koniec Polski, i wystąpić przed nami, zaprezentować swoje talenty i umiejętności oraz przekazać nam to, co ciekawego potrafią lub co dobrego mają do powiedzenia.

Dziękujemy także ochronie, która dbała o nasze bezpieczeństwo oraz zajmowała się najpotrzebniejszymi kwestiami medycznymi, często zarywając noce i opuszczając ważne i ciekawe punkty programu.

Na samym końcu dziękujemy Wam, uczestnicy XV Festiwalu Życia w Kodniu! Przecież gdyby nie wy, nie Festiwal nie miałby sensu :) bardzo się cieszymy, że wielu z was już na wiele miesięcy przed spotkaniem pyta nas o to, „co będzie na przyszłym Kodniu”, albo „co przygotowujemy na Festiwal”, wielu również wyraża nam swoją wdzięczność w trakcie i po spotkaniu.

Mamy nadzieję, że „Kompania braci i sióstr” była dla Was pięknym i owocnym czasem. Do zobaczenia za dwa lata w Kodniu!